Przekaż 1% podatku

na rzecz Fundacji TAURON

Jak uzyskać pomoc od Fundacji TAURON?

Realizowane projekty przez Fundacje TAURON

Flaga Ukrainy w kształcie serca z napisem pomagam Ukrainie

Bądźmy solidarni z Ukrainą!

Fundacja TAURON uruchomiła zbiórkę pieniężną będącą wyrazem naszej solidarności i wsparcia dla Ukrainy. Nie wiemy, jak w kolejnych dniach sytuacja będzie się rozwijać – ale jedno jest pewne – nie możemy pozostać obojętni. Dla zapewnienia najskuteczniejszej pomocy, zebrane środki przekażemy organizacjom udzielającym wsparcia w Ukrainie a także pracownikom Grupy TAURON, którzy objęli opieką uchodźców z kraju ogarniętego wojną.

Fundacja TAURON udzieliła wsparcia organizacjom: Polski Czerwony Krzyż – w kwocie 100.000,00 zł,  Polska Misja Medyczna – w kwocie 50.000,00 zł,  Caritas Archidiecezji Katowickiej – w kwocie 50.000,00 zł,  Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce – w kwocie 50 000,00 zł w celu udzielenia pomocy mieszkańcom Ukrainy.

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja TAURON
Z dopiskiem: UKRAINA

Otrzymaj pomoc

Sprawdź w jaki sposób uzyskać pomoc od Fundacji TAURONA.

Chcę pomóc

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz wspierać działania na rzecz dobra publicznego.

Nasi podopieczni

Dowiedz się więcej o realizowanych przez nas projektach oraz naszych podopiecznych.